Usuwanie wgnieceń PDR

Usuwanie wgnieceń PDR w Auto Gamma w Warszawie

Oferowana w Auto Gamma Warszawa usługa usuwania wgnieceń oparta jest na najnowszej technologii PDR. Dzięki niej możliwe jest naprawienie uszkodzonych elementów karoserii bez ich demontażu. Metoda ta jest także akceptowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe jako alternatywny sposób malowania karoserii.

Stosujemy metodę usuwania szkód PDR – Paintless Dent Repair

Myjesz samochód, spoglądasz na niego następnego dnia i zauważasz rysy. Wcześniej były one niewidoczne. Czy miałeś taką sytuację? Dopiero po umyciu samochodu widoczne są na nim wszelkie niedoskonałości. Mogą to być rysy, a nawet wgniecenia. Wówczas okazuje się, że Twój czysty i lśniący samochód jednak nie jest w 100% idealny. Problem ten wcześniej czy później dotyka wszystkich kierowców. Niewidoczne wcześniej wgniecenia zwykle są skutkiem niefortunnych zderzeń oraz nieudanych prób parkingowych, opadów gradowych, zwłaszcza gdy przychodzą on niespodziewanie, gdy samochód stoi pod chmurką. Z pewnością uważasz, że lakierowanie auta w takiej sytuacji nie jest dobrym rozwiązaniem. Myślisz, że przecież przy sprzedaży auta nikt nie uwierzy, że lakierowałeś go całego z uwagi na tak małą wadę. Co innego możesz zrobić w zaistniałej sytuacji? Z pomocą przychodzi nasza firma, oferująca nowoczesne usługi, pozwalające uniknąć szpachlowania oraz lakierowania.

PDR warszawa
Usuwanie wgniecen

Oferta profesjonalnego usuwania wgnieceń

W naszej ofercie znajduje się usługa profesjonalnego usuwania wgnieceń, która pomoże przywrócić idealny wygląd Twojemu autu. Usuniemy z niego nawet bardzo małe wgniecenia i przywrócimy je do stanu sprzed uszkodzenia. Nie stosujemy ingerencji w lakier pierwotny. Wykonujemy zlecenia w wyznaczonym przez klienta czasie i dzięki cechującemu nas profesjonalizmowi oraz szczegółowości, rzetelnie podchodzimy do zlecanych nam zadań. Usuwanie pojedynczych wgnieceń zajmuje nam kilka godzin, oddany nam samochód możesz odebrać tego samego dnia, którego go nam zostawiłeś. Czas ten możesz przeczekać w przygotowanym przez nas komfortowym miejscu, które oferujemy swoim klientom. Czeka tam na Ciebie kawa, herbata i relaks w wygodnym fotelu. Oferujemy dostęp do darmowego Internetu bezprzewodowego, który umożliwi Ci pracę lub obejrzenie filmu.

Likwidacja wgnieceń przy użyciu metody PDR

Posiadamy wieloletni staż w wykonywaniu oferowanych usług. Dzięki temu jesteśmy wysoko oceniani na rynku w zakresie usuwania wgnieceń oraz uszkodzeń z karoserii samochodowych. Bez znaczenia jest przyczyna ich powstania. Mogą być one spowodowane zarówno gradem, przygodą parkingową lub innym zdarzeniem. Naszą specjalnością jest Metoda PDR, która pozwala na przywrócenie karoserii dawnego kształtu bez konieczności jej malowania. Mamy odpowiednią wiedzę na temat usuwania trudnych uszkodzeń, na przykład powstałych po uderzeniach gradu. Zabieg ten wymaga dokładności i precyzji, dlatego stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas usług, a nasi klienci cenią nas za profesjonalizm. Posiadasz ubezpieczenie Autocasco? W takim razie usuniesz wgniecenia w naszym warsztacie bezgotówkowo. Zamiast zapłaty, rozliczymy się z Twoim towarzystwem ubezpieczeniowym. Ty nie musisz zajmować sobie tym głowy.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 100 PLN