Przeróbka lamp na BI-LED

Przeróbka lamp na BI-LED Warszawa

Technologia BI-LED jest coraz bardziej popularna wśród użytkowników pojazdów samochodowych. Ale w dalszym ciągu wielu kierowców nie ma świadomości jak bardzo potrafi poprawić jakość oświetlenia w naszych pojazdach. Jej głównymi zaletami są nieporównywalnie mocniejsza wiązka światła w stosunku do reflektorów xenonowych, niski pobór prądu, bezobsługowy system, możliwość montażu w każdego typu reflektorach i wiele innych.
BI-LED Warszawa

Auto Gamma – przeróbka lamp w technologii BI-LED

Zwykłe lampy w starszych modelach samochodów również mogą prezentować się zjawiskowo, zachwycając swoim eleganckim i nienagannym wyglądem. Taki efekt możemy uzyskać dzięki innowacyjnym soczewkom BI-LED, które montujemy w miejscu oryginalnych odbłyśników. Tego rodzaju przeróbki dokonasz w naszym serwisie Auto Gamma w Warszawie. Najnowocześniejsze układy projektorów LED cechuje niewielki rozmiar i niska waga, co daje możliwość montażu w reflektorach o niewielkiej przestrzeni roboczej oraz znacznie skraca czas montażu. 

Przeróbka lamp BI-LED – dowiedz się dlaczego warto

Lista zalet i korzyści płynących z przeróbki lamp BI-LED jest długa. Twój pojazd zyska odświeżony i atrakcyjny wygląd, ale wrażenia wizualne to nie wszystko. Przede wszystkim nowe lampy przyczynią się do poprawy widoczności na drodze. Szczególnie jazda po zmroku stanie się bezpieczniejsza i bardziej efektywna. Energooszczędność i niezawodność to cechy charakterystyczne tego typu oświetlenia samochodowego. Diody LED odpowiedzialne za generowanie całego światła w tej technologii są mniej energochłonne, co pozwala na przedłużenie żywotności akumulatora oraz zmniejszenie zużycia paliwa. Reflektory xenonowe czy lampy halogenowe nie mają szans w porównaniu z reflektorami LED. Bezpieczeństwo, oszczędność, wydajność, niezawodność oraz atrakcyjny wygląd zewnętrzny samochodu – to główne zalety lamp BI-LED. Dodatkowo możliwość regulacji lampy zostaje w całości zachowana. Nie należy się więc martwić o komputer pokładowy i wyświetlane błędy.
Bi-LED Auto Gamma warszawa

Technologia BI-LED – twoje bezpieczeństwo i wygoda

Dzięki podjęciu decyzji o zmianie oświetlenia samochodowego na BI-LED zyskasz lepszą widoczność na drodze, nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkich, tanich i efektywnych zmian w swoim samochodzie. Zaledwie jeden projektor wykorzystywany w technologii BI-LED pozwala na zrealizowanie świateł mijania oraz drogowych z niespotykaną jak dotąd jakością. Białe światło generowane przez diody LED rozkłada się równomiernie, co minimalizuje ryzyko oślepienia. Tego typu lampy rozświetlają drogę od razu, co dodatkowo wpływa na poprawę bezpieczeństwa i pewności jazdy w trakcie kierowania pojazdem po zmroku. Technologia BI-LED to wiele korzyści niewielkim kosztem. Aby dokonać przeróbki lamp BI-LED, umów się na wizytę w Auto Gamma w Warszawie. Wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu zadbają, aby twoje nowe lampy działały bez zarzutu, a ty będziesz mógł cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 1400 PLN