Naprawa szyb samochodowych

Naprawa szyb w Auto Gamma w Warszawie

Serwis Auto Gamma Warszawa od dawna specjalizuje się w naprawach szyb samochodowych. Jeżeli wiec, twoja szyba w samochodzie, została uszkodzona na różny sposób, to zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawnie naprawiać szyby różnego typu i o różnym rozmiarze. Oferujemy zarówno naprawy w naszym serwisie, jak i również dojeżdżamy do klientów.

Regeneracja szyb samochodowych w Auto Gamma Warszawa

Szyba w każdym pojeździe jest bardzo ważnym elementem, ponieważ odpowiedzialna jest za ochronę kierowcy oraz pasażerów. Są jednak wystawione na działanie wielu szkodliwych czynników, które mogą spowodować, że dojdzie do pęknięcia na ich powierzchni. Nawet małe pęknięcie jest już niebezpiecznie, ponieważ może ono z czasem się powiększyć. Wymiana szyby na nową to bardzo kosztowna operacja, dlatego warto odwiedzić nasz warsztat, aby skorzystać z usługi regeneracji szyby. Swoje usługi wykonujemy bardzo szybko oraz dokładnie, ponieważ wykorzystujemy najlepszy do tego zadania sprzęt. Jesteśmy w stanie usuwać nawet duże pęknięcia, a do tego zabezpieczamy szybę, przed powiększaniem się uszkodzeń.
Naprawa szyb warszawa
Regeneracja szyb warszawa

Jak naprawiamy szyby?

Przy naprawie szyb bardzo istotny jest czas, ponieważ powstałe pęknięcia mogą z czasem się powiększać w wyniku korozji szkła. Jest ona spowodowana tym, że do miejsca pęknięcia dostają się zabrudzenia oraz woda, czyli czynniki powodujące dalsze postępowanie pęknięcia. W naszym serwisie zaczynamy od dokładnego wyczyszczenia miejsca wystąpienia uszczerbku w szybie. Następnie nasi specjaliści przystępują do usunięcia uszkodzenia, przy użyciu dobrej jakości komponentów, które dostarczane nam są przez czołowych producentów. Dzięki temu szyba w Twoim samochodzie będzie wyglądać po naprawie jak nowa. Cały czas staramy się mieć szybkie terminy, aby na bieżąco przyjmować szyby, które zostały uszkodzone, ponieważ jazda z nimi jest niebezpieczna i grozi otrzymaniem mandatu.

Ile kosztuje naprawa szyb w Auto Gamma Warszawa?

Nasz cennik jest bardzo atrakcyjny w porównaniu z cenami montażu całkowicie nowych szyb. Naprawa szyby w samochodzie osobowym to koszt zaledwie 130 złotych netto. Zajmujemy się również szybami z aut dostawczych. W ich przypadku koszt naprawy do 150 złotych netto. Jeżeli chodzi natomiast o auta ciężarowe oraz autobusy, to szyby w nich naprawiamy już od 200 złotych netto. Nie zwlekaj wiec dłużej, tylko odwiedź serwis Auto Gamma w Warszawie.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 200 PLN