Polerowanie lamp

Polerowanie lamp Warszawa

Regularne użytkowanie samochodu wiąże się ze stopniowym zużywaniem się jego różnych elementów. Dotyczy to również lamp – na szczęście nie zawsze konieczna jest ich całkowita wymiana, w niektórych sytuacjach wystarcza ich polerowanie. Auto Gamma od blisko 30 lat wykonuje usługę polerowania reflektorów samochodowych wraz z zabezpieczeniem przed UV.
Polerowanie lamp warszawa
polerka lamp warszawa

Najwyższa jakość usług w dogodnej cenie

Wpływ na zużywanie się lamp w samochodzie ma bardzo wiele różnych czynników. Promieniowanie UV, zmiany temperatury,  zanieczyszczenia, opady atmosferyczne – to tylko niektóre z zagrożeń, które mogą spowodować uszkodzenie twoich lamp. Problem brudnych i matowych lamp nie dotyczy tylko kwestii estetycznych, ale również może wpłynąć niekorzystnie na twoje i innych bezpieczeństwo na drodze. Światło, które jest wypuszczane poprzez zżółkniętą powłokę zewnętrzną lamp jest o wiele mniej intensywne i widoczne niż w przypadku nowych lub wypolerowanych lamp. Niejednokrotnie zły stan lamp doprowadzał do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Na szczęście nie jesteś pozostawiony z tym problemem sam, nasz serwis od wielu lat specjalizuje się w polerowaniu lamp samochodowych. Jest ono często alternatywą dla wymiany reflektorów, ponieważ nie zawsze zachodzi taka potrzeba, czasem lampy da się uratować.

Polerowanie lamp na wysokim poziomie

Wymiana reflektorów na nowe to zwykle ostateczność, w wielu przypadkach odpowiednie polerowanie powinno rozwiązać twój problem. Walory początkowe lamp mogą zostać całkowicie przywrócone, jeśli to nam powierzysz wykonanie tej usługi. Jak to robimy? Dla nas jest codzienność. W początkowej fazie usuwamy pożółkłą powierzchnię, używając do tego najwyższej jakości materiałów ściernych. Możesz być pewien, że środki przez nas użyte nie spowodują uszkodzenia reflektorów. W dalszej fazie odnowy reflektora nakładamy na niego specjalnie wykonany preparat, który w bardzo szybki sposób wypełni mikrorysy, które często powstają w trakcie ścierania pożółkłej powierzchni lamp. Po wykonanej usłudze zobaczysz, że reflektory w twoim aucie będą wyglądać tak, jak wtedy, gdy po raz pierwszy odbierałeś swoje auto z salonu samochodowego.

Dlaczego warto zamówić usługę polerowania w firmie Auto Gamma?

Polerowanie reflektorów nie ma przed nami żadnych tajemnic. W Warszawie i okolicach nie ma firmy, która robiłaby to lepiej. Pieczołowicie przykładamy się do każdej fazy polerowania od ścierania uszkodzonej powierzchni, aż po finalne wypełnianie rys. Dodatkowo, pobieramy za tę czynność niewielkie kwoty – nasze ceny zaczynają się już od pułapu 200 złotych. Działamy szybko i sprawie. Kiedy my będziemy pracować, Ty możesz napić się kawy w naszej poczekalni i poczekać na odbiór samochodu.  Lepiej polerować niż wymieniać na nowe. Polerowanie lampy to także nieporównywalnie niższy koszt niż jej całkowita wymiana na nową. Na reflektory nałożymy warstwę ochronną, która sprawi, że lampy w twoim samochodzie będą dużo bardziej odporne na promieniowanie UV niż wcześniej. W naszym serwisie w Warszawie przywrócimy żywotność nawet najbardziej zniszczonej oraz zabrudzonej lampie. Skontaktuj się z nami już dziś 👇👇

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 300 PLN