Renowacja skóry

Renowacja skór meblowych i samochodowych w Auto Gamma w Warszawie

W serwisie Auto Gamma Warszawa zajmujemy się precyzyjną renowacją skórzanej tapicerki już od dawna. Skóra w samochodach z czasem się zużywa i wymaga ona regeneracji, aby nadal wyglądała dobrze. Warto pamiętać o tym, że skóra to delikatny materiał, dlatego musi być regenerowana profesjonalistów. Oddając auto do naszego serwisu możesz być pewien, że kompleksowo wykonamy regenerację skór w Twoim samochodzie. Usuwamy sprawnie plamy, przetarcia, pęknięcia oraz wykonujemy zabiegi związane z pielęgnacją skóry. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Naprawa skór samochodowych w Auto Gamma Warszawa

To, że skórzana tapicerka się zużywa, jest naturalnym procesem, jednak można go odwrócić za pomocą kompleksowej regeneracji. W naszym serwisie wykonujemy bardzo szeroki zakres związany właśnie z odnawianiem skóry samochodowej. Możesz u nas usunąć przebarwienia koloru skóry, dziury oraz ubytki, przetarcia skóry, rysy oraz pęknięcia, rozdarcia i rozcięcia skór. Zajmujemy się także naprawą naruszeń warstw lakieru, który chroni skórę. Jak więc widać, zakres naszych usług jest naprawdę spory, dzięki czemu w naszym warsztacie może kompleksowo odnowić całe swoje skóry w samochodzie. Od pewnego czasu oferujemy także usługi odnawiania skóry na meblach. 

skory
pielegnacja skrory

Dlaczego skóra się z czasem niszczy?

Skóra zawsze jest pokrywana warstwą specjalnego lakieru, który z czasem się po prostu ściera. W związku z utratą warstwy ochronnej skóra narażona jest na degradację w wyniku działania różnych czynników. Można temu procesowi zapobiec za pomocą ponownego zabezpieczenia warstwy skóry. Dzięki temu skóra zachowa nadal swój pierwotny wygląd, co przełoży się na ogólny odbiór samochodu. Zaniedbana tapicerka skórzana z czasem niszczeje jeszcze bardziej i znacznie intensywniej, dlatego nie warto zwlekać, tylko od razu oddać skórę do regeneracji oraz zabezpieczenia.

Skorzystaj z renowacji skór w Auto Gamma Warszawa

Nasz warsztat zajmuje się regenerowaniem skór od wielu lat. Mamy w tej kwestii ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy, na co dzień przy każdym zleceniu. Nasze zabiegi stosowane na skórze sprawiają, że przebarwienia, dziury, ubytki, rysy, pęknięcia oraz rozdarcia po prostu znikają. Skóra to wrażliwy materiał, dlatego trzeba dokładnie wiedzieć, jak się z nim obchodzić, by go bardziej nie zniszczyć. W naszym serwisie dbamy o każdy szczegół, dlatego zapewniamy, że z pewnością będziesz zadowolony z efektów.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 100 PLN