Tuning lamp samochodowych

Tuning lamp samochodowych w Warszawie

Modyfikacja i tuning lamp samochodowych to bardzo szeroki temat. Jesteśmy w stanie wykonać dowolne pomysły naszych klientów. Wszystkie czynności związane z oświetleniem samochodowym to nasza pasja, której jesteśmy bez reszty oddani już kilkanaście lat. Sprawimy, że twoje auto będzie wyglądało nowocześnie, niezawodnie i perfekcyjnie oświetlało drogę.

Profesjonalny tuning lamp samochodowych w atrakcyjnej cenie

Przeróbka reflektorów to temat na długie godziny rozmowy. Nawet najmniejsze, niedrogie akcesoria oraz elementy mogą spowodować, że twój pojazd będzie wyglądał bardziej nowocześnie czy jeśli oczywiście tego sobie życzysz – bardziej drapieżnie i oryginalnie. W zaledwie kilka godzin sprawimy, że twój samochód będzie się wyróżniał na tle aut twoich znajomych. Wiec jak szukasz tuningu lamp w Warszawie to dobrze trafiłeś! A jeśli twoi przyjaciele tobie pozazdroszczą, to nie zapomnij nas im polecić.
Tuning Warszawa
Modyfikacje Auto Gamma warszawa

Najpopularniejsze metody tuningu reflektorów

Metod modyfikacji lamp samochodowych jest bardzo wiele. Ciekawym i oryginalnym sposobem na ulepszenie wyglądu twojego pojazdu jest montaż dynamicznego paska kierunkowskazu oraz świateł dziennych DRL. Montowane przez nas paski mają innowacyjną funkcję płynnego światła kierunkowskazu oraz świateł dziennych. Jeśli zdecydujesz się na tego typu modyfikację, to twoje auto zdecydowanie będzie się wyróżniać na polskich drogach. Rzadko spotykana i nowatorska konstrukcja powoduje, że można też w łatwy sposób dostosować ich długość oraz nadać im odpowiedni kształt. Zmodyfikowane w ten sposób światła kierunkowskazu pracują sekwencyjnie. Pełnią one również funkcję świateł dziennych, a kiedy włączysz kierunkowskaz, to przez moment wyłączone jest światło białe. Jeśli wyłączysz kierunkowskaz, to wracają one do poprzedniej pozycji. Auto Gamma w Warszawie posiada ciekawe nowinki techniczne, które pojawiają się każdego roku. Ciężko przewidzieć, jakie trendy będą królowały za kilka lat, ale możesz być pewien, że my pierwsi się o nich dowiemy i je wprowadzimy do swojej oferty.

Malowanie wnętrza lamp

Ciekawym sposobów na oryginalny tuning jest malowanie wnętrza lamp twojego pojazdu. W pierwszym etapie przeprowadzania tej modyfikacji rozklejamy klosz lampy i oddzielamy go od reszty elementów. W dalszej części prac w pieczołowity i staranny sposób przygotowujemy powierzchnie malowania. Żeby malowanie było skuteczne, zawsze kładziemy aż dwie warstwy podkładu. Kiedy to już zrobimy, to wypełniamy wnętrze lampy wybranym przez klienta kolorem. Tutaj również stosujemy aż dwie warstwy, dlatego ten proces może trwać stosunkowo długo. Na koniec prac wprowadzamy jedynie drobne, ale niezwykle istotne poprawki, dodatkowo również czyścimy reflektory. Finalnie twój pomalowany reflektor będzie musiał wyschnąć, a kiedy to się stanie, będziemy mogli założyć go z powrotem. Sam możesz wybrać interesujący cię kolor farby.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 600 PLN