Aktywny wydech

Montaż aktywnego wydechu w Auto Gamma Warszawa

Miłośnicy czterech kółek twierdzą, że dobry samochód to taki, którego silnik wydaje specyficzny dźwięk. Tak, mają na myśli ten ryk silnika, który wielu osobom kojarzy się z gazującym autem stojącym na czerwonym świetle. Jednak nie każdy samochód tak potrafi, ale większość może — wystarczy zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Jeśli pragniesz, aby dźwięk silnika Twojego samochodu przypominał samochód sportowy to postaw na wysokiej jakości wzmacniacz dźwięku, jakim jest aktywny układ wydechowy. Zapewniamy, że montując go, masz pewność, że Twój samochód będzie słyszany w promieniu wielu kilometrów.
wydech sportowy
auto gamma wydech

Zmień brzmienie swojego samochodu montując aktywny wydech

Kierowcy zwracają uwagę nie tylko na wydajność silnika, ale także na jego dźwięk. Aktywny układ wydechowy to rozwiązanie, które pozwala kontrolować głośność wydechu Twojego pojazdu. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom, które chcą, aby ich samochód miał sportowe brzmienie, a mają trudność z osiągnięciem tego efektu, ponieważ nie chcą wprowadzać trwałych zmian w swoim samochodzie. Przy pomocy aktywnego wydechu sterowanego elektronicznie efekt ten jest możliwy do uzyskania bez ingerowania w konstrukcje samochodu. Jest to ogromna zaleta tego rozwiązania.

Co zyskasz, montując aktywny układ wydechowy w Auto Gamma Warszawa?

Decydując się na montaż aktywnego układu wydechowego w Auto Gamma Warszawa, zyskujesz realistyczny dźwięk silnika, którego siła i natężenie uzależnione jest od jego obrotów i obciążenia. Montując aktywny wydech, masz do wyboru kilka profili dźwiękowych. Mechanizmem tym steruje się przy pomocy dedykowanej aplikacji, która jest prosta w obsłudze i intuicyjna. Montując aktywny układ wydechowy, nie zachodzi potrzeba ingerencji w instalacje układu wydechowego. Ważne jest również to, że istnieje opcja przełączania układu z jednego auta do drugiego, jeśli zachodzi taka potrzeba np. w momencie zakupu nowego samochodu.
sound booster
polerownia-reflektorow

Aktywny wydech elektroniczny jako uniwersalne rozwiązanie dla każdego samochodu

Montując aktywny wydech, nie dochodzi do ingerencji w konstrukcje oryginalnych układów zamontowanych w samochodzie. Można go bezpiecznie zamontować w samochodach zasilanych olejem napędowym i paliwem, a nawet tych zasilanych elektrycznie. Brak ingerencji w konstrukcje układu wydechowego powoduje, że samochód nadal obejmuje gwarancja. Można więc uznać, że jest tu urządzenie uniwersalne.

Aktywny wydech – bezpieczne rozwiązanie dla Twojego samochodu

Montując aktywny wydech, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego pojazdu. Instalacja tego systemu jest bardzo prosta i bezpieczna. Wszystkie elementy, wchodzące w jego skład są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co wpływa na ich wytrzymałość. Montując aktywny wydech, mechanicy nie ingerują w żadne oryginalne układy samochodu. Nie istnieje więc ryzyko uszkodzenia, jakiegokolwiek jego elementu.

Jak sterować aktywnym wydechem?

Sterowanie aktywnym wydechem odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji. Główną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że sterowanie aplikacją jest intuicyjne, a do tego kierowca ma ją zawsze pod ręką. Aplikacja dla posiadaczy aktywnego wydechu dostępna jest za darmo. Zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. To innowacyjne rozwiązanie zyskuje rzesze zadowolonych użytkowników. Stań się jednym z nich. Skontaktuj się z Auto Gamma Warszawa i zdecyduj się na jego montaż w swoim samochodzie!

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 5999 PLN