Oklejanie lamp folia PPF

Oklejanie lamp folia PPF Warszawa

Podczas codziennych podróży samochodowych nasze auto jest narażone na rozmaite czynniki zewnętrzne. Szczególnie cierpią na tym lampy, bo ze względu na swoją przezroczystość każda, nawet najmniejsza rysa jest na nich dobrze widoczna. Ponadto reflektory są regularnie atakowane przez słońce, śnieg, sól drogową, kamienie czy piasek. Tobie jako kierowcy zależy zaś na tym, aby były one utrzymane w idealnym stanie przez możliwie najdłuższy czas. Aby osiągnąć ten cel można dodatkowo zabezpieczyć lampy zabiegiem znanym lepiej pod nazwą oklejanie lamp.

Oklejanie lamp folia PPF

Reflektory w naszym pojeździe są oklejane specjalistyczną poliuretanową folią, zwaną skrótowo folią PPF. Tym, co ją wyróżnia spośród innych materiałów jest wyjątkowe połączenie wytrzymałości z przezroczystością. W skutek tego, podczas normalnego użytkowania pojazdu ciężko zauważyć, że reflektory są oklejone. Zastosowanie folii PPF charakteryzuje się bardzo dobrą ochroną przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami zewnętrznymi. Oklejanie lamp samochodowych może też pozytywnie wpłynąć na wygląd pojazdu i dodać mu nieco elegancji lub sportowego zacięcia. Wszystko za sprawą coraz popularniejszego w naszym kraju przyciemniania lamp folią ochronną. Tym samym, oklejanie lamp folią pozwala nam zadbać o wygląd i ochronę pojazdu za jednym razem. Każdy fan motoryzacji z pewnością polubi tego typu rozwiązanie. W salonie Auto Gamma w Warszawie profesjonalnie okleimy twoją lampę, dostosowujemy się pod wymagania klienta, oraz służymy fachową poradą.
Folia PPF Warszawa
PPF warszawa

Zalety folii PPF

Najważniejszą zaletą używania folii ochronnej jest zabezpieczenie lamp przed czynnikami zewnętrznymi. W Polsce przez większość czasu na drogach panują trudne warunki, a efekt jest jeszcze bardziej potęgowany przez kamienie czy piasek znajdujące się na jezdni. Wystarczy jeden odprysk, a będziemy musieli wysłać lampę do renowacji lub ją całkowicie wymienić, co generuje wysokie koszty. Oklejanie lamp folią PPF daje nam względne bezpieczeństwo na tego typu zdarzenia, bo jest to materiał z wyjątkowymi właściwościami ochronnymi. Kolejną zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne, przez co produkt nie ma skłonności do blaknięcia na skutek promieniowania słonecznego czy też odklejania w warunkach deszczowych. Jeżeli dużo jeździsz po zmroku, to z pewnością zależy Ci nam tym, aby reflektory były w jak najlepszym stanie i przekazywały odpowiednią ilość światła. Od tego w końcu zależy nasze bezpieczeństwo, a jest ono absolutnie kluczową kwestią. Cienka folia PPF zapewnia idealną przepuszczalność światła, a więc nie wpływa ona w żadnym stopniu na jakość świecenia. Lampy w nowoczesnych samochodach często mają zaokrąglone lub zaostrzone kształty, ale z tym również sobie poradzimy ze względu na termokurczliwość folii, która to zapewnia niemalże perfekcyjne dopasowanie.

Oklejanie lamp samochodowych w Warszawie

Jeżeli chcesz zadbać o swój samochód, a konkretniej o lampy, to z całą pewnością dobrym pomysłem jest oklejenie ich folią PPF w salonie Auto Gamma. Warto jednak pamiętać, że do osiągnięcia wymarzonych efektów niezbędne jest prawidłowe zamontowanie folii na reflektorze. Nasza firma przeprowadzi proces oklejania aż do końca zgodnie z wytycznymi indywidualnego klienta. Można wybrać wersję bezbarwną lub nieco zmodyfikować wygląd pojazdu i przyciemnić lampy ciemną folią. Oprócz efektów wizualnych materiał PPF zapewni ochronę i trwałość. Tym samym, po skorzystaniu z naszych usług będziesz mógł całkowicie zapomnieć o reflektorach, które są przecież jednym z najbardziej newralgicznych punktów każdego samochodu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 250 PLN