Naprawa lamp LED

Naprawa lamp LED Warszawa

Lampy LED również ulegają uszkodzeniom. Powodem są często uszkodzenia mechaniczne, zalania wywołane nieszczelnościami w lampach, źle zaprojektowanymi sterownikami które z biegiem czasu się przegrzewają – to kilka powodów uszkodzenia lampy LED. Nie zawsze uszkodzenie tego typu reflektorów wiąże się z koniecznością ich całkowitej wymiany. Najczęściej można je uratować, a my zawsze próbujemy uniknąć konieczności wymiany lampy. W Auto Gamma w Warszawie mamy wiele sposobów na jej naprawę.

Tania i szybka naprawa lamp LED

Nawet najlepsze reflektory LED z czasem tracą swoją pierwotną jakość i psują się. Wiele osób myśli, że najlepszym rozwiązaniem jest ich wymiana. Niestety takie myślenie powoduje, że wielu kierowców wydaje duże sumy pieniędzy na nią. Nasz serwis od lat jest najlepszą firmą w Polsce specjalizującą się we wszystkim, co dotyczy reflektorów.

Potrafimy naprawić najbardziej uszkodzone lampy. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, ale nasi eksperci z pomocą swojej pasji, dobrego sprzętu oraz wieloletniego doświadczenia postarają się, żeby twoje przednie, jak i tylne lampy miały taką samą żywotność, jak wtedy, gdy odbierałeś swój samochód po raz pierwszy z salonu.
Naprawa lamp LED warszawa
Ledy warszawa

Dlaczego warto zlecić naprawę lamp LED firmie Auto Gamma?

Z naprawy reflektorów w naszej firmie zdecydowanie można odnieść same korzyści. Najważniejszym argumentem są kwestie ekonomiczne. Naprawa lamp LED będzie cię kosztować znacznie mniej niż ich całkowita wymiana. Może to być dla ciebie nawet kilkukrotnie mniejsza suma pieniędzy.

Po drugie oszczędzisz czas, w niektórych przypadkach możemy dokonać niezbędnych napraw w czasie kilku godzin. Posiadamy w naszym asortymencie części zamienne do prawie wszystkich modeli samochodów. Co więcej, korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na gwarancję bezpieczeństwa na drodze i radości z jazdy. Wszystkie nasze części zamienne są najwyższej jakości, wyprodukowane przez najlepszych producentów z branży wytwórców reflektorów typu LED.

Jeśli potrzebujesz więcej argumentów, to musimy się pochwalić, że nasi pracownicy byli nagradzani zarówno przez znawców naszej branży, jak i przez klientów, których uśmiech jest dla nas najważniejszą nagrodą. Gwarantujemy, że gdy odwiedzisz nasz serwis, to opuścisz go z uśmiechem na ustach i z samochodem wyglądającym jak nowy.

Poznaj zalety współpracy z Auto Gamma

  • Szybki czas naprawy.
  • Przywrócenie właściwości użytkowych reflektorów.
  • Zwiększona widoczność w nocy.
  • Zdecydowanie niższy koszt naprawy niż zakup nowych lamp.

Jak przebiega proces naprawy reflektorów LED w naszej firmie?

Pierwszym etapem poprzedzającym naprawę jest ustalenie zakresu prac oraz dokładnego kosztorysu. To bardzo ważny etap, który wykonujemy z wielką precyzją i spełnieniem wszelkich niezbędnych procedur. Jeśli zaakceptujesz kosztorys napraw, to przechodzimy do prac naprawczych. Krok po kroku przywracamy reflektorom twojego samochodu dosłownie dawny blask. Następnie dokonujemy oceny stanu technicznego LED-ów. Sprawdzamy, czy działają w odpowiedni sposób i czy spełniają normy bezpieczeństwa. Jeśli zauważymy inne uszkodzenia na lampach, to jeśli to zaakceptujesz, to wykonamy dla ciebie kolejne, dodatkowe naprawy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o procesie naprawy lamp LED-owych, to śmiało do nas napisz, rozwiejemy twoje wątpliwości i dostosujemy naszą ofertę do twoich zindywidualizowanych potrzeb.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 300 PLN